TSP15H120S S1G
MFR.Part #
TSP15H120S S1G
JLCPCB Part #
C3758851
Package
TO-277A
Description
1 Independent 120V 12A 250uA@120V 680mV@12A TO-277A Schottky Diodes ROHS