TSP10U45S S1G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSP10U45S S1G
JLCPCB Part #
C3758969
Package
TO-277A
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10A 275A 300uA@45V 45V 460mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS