TSM950N10CW
MFR.Part #
TSM950N10CW
JLCPCB Part #
C19856211
Package
SOT-223
Description
100V 110mΩ@4.5V 2.5V@250uA 6.5A 9.3nC@10V 9W N-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS