TSM900N10CH X0G
MFR.Part #
TSM900N10CH X0G
JLCPCB Part #
C6561155
Package
TO-251(IPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.48nF 100V 100mΩ@4.5V 15A 2.5V 35pF 50W 9.3nC@10V TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS