TSM900N10CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSM900N10CH
Description
-55℃~+150℃ 1.48nF 100V 100mΩ@4.5V 15A 2.5V@250uA 35pF 480pF 50W 9.3nC@10V N-Channel - MOSFETs ROHS