TSM80N1R2CI
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSM80N1R2CI
JLCPCB Part #
C19856192
Package
ITO-220
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω@10V 19.4nC@10V 25W 4V@250uA 5.5A 800V N-Channel ITO-220 MOSFETs ROHS