TSM70NB1R4CP
MFR.Part #
TSM70NB1R4CP
JLCPCB Part #
C19856187
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1.4Ω@10V 28W 3A 4V@250uA 7.4nC 700V N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS