TSM70N900CI
MFR.Part #
TSM70N900CI
JLCPCB Part #
C19856185
Package
ITO-220
Description
-55℃~+150℃ 4.5A 4V@250uA 700V 9.7nC 900mΩ@10V N-Channel ITO-220 MOSFETs ROHS