TSM70N750CP
MFR.Part #
TSM70N750CP
JLCPCB Part #
C19856183
Package
TO-252(DPAK)
Description
10.7nC@10V 4V@250uA 62.5W 700V 750mΩ@10V 9A N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS