TSM70N600CH
MFR.Part #
TSM70N600CH
JLCPCB Part #
C19856179
Package
TO-251(IPAK)
Description
12.6nC@10V 4V@250uA 600mΩ@10V 63pF 700V 83W 8A N-Channel TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS