TSM70N380CP
MFR.Part #
TSM70N380CP
JLCPCB Part #
C19856177
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 125W 18.8nC@10V 380mΩ@10V 4V@250uA 700V N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS