TSM70N380CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSM70N380CH
JLCPCB Part #
C19856175
Package
TO-251(IPAK)
Description
-55℃~+150℃ 11A 125W 18.8nC@10V 380mΩ@10V 4V@250uA 700V N-Channel TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS