TSM70N1R4CH C5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSM70N1R4CH C5G
JLCPCB Part #
C5992763
Package
TO-251(IPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4Ω@10V 3.3A 370pF@100V 38W 4V 7.7nC@10V 700V TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS