TSM60N600CH C5G
MFR.Part #
TSM60N600CH C5G
JLCPCB Part #
C7402486
Package
TO-251(IPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13nC@10V 4V 600V 600mΩ@10V 743pF 83W 8A TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS