TSM60N380CH C5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSM60N380CH C5G
JLCPCB Part #
C6561150
Package
TO-251(IPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.04nF 11A 125W 20.5nC@10V 380mΩ@10V 4V 600V TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS