TSM10ND60CI
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSM10ND60CI
JLCPCB Part #
C19856055
Package
ITO-220
Description
-55℃~+150℃ 1.928nF 10A 114pF 3.8V@250uA 38nC@10V 56.8W 600mΩ@10V N-Channel ITO-220 MOSFETs ROHS