TS25P04G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TS25P04G
JLCPCB Part #
C3590103
Package
TS-6P
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@25A 10uA@400V 25A 350A 400V Single-Phase Rectifier TS-6P Bridge Rectifiers ROHS