TS15P07G
MFR.Part #
TS15P07G
JLCPCB Part #
C3589452
Package
TS-6P
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@15A 10uA@1kV 15A 1kV 240A Single-Phase Rectifier TS-6P Bridge Rectifiers ROHS