TS10P05G
MFR.Part #
TS10P05G
JLCPCB Part #
C3589258
Package
TS-6P
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@15A 10A 10uA@600V 200A 600V Single-Phase Rectifier TS-6P Bridge Rectifiers ROHS