TS10K40-A
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TS10K40-A
JLCPCB Part #
C3589166
Package
TS4K
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 10A 10uA@400V 150A 1V@5A 400V Single-Phase Rectifier TS4K Bridge Rectifiers ROHS