TLD8S28AH
MFR.Part #
TLD8S28AH
JLCPCB Part #
C2448382
Description
10uA 145A 28V 31.1V 45.4V 6.6kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS