TLD8S16AH
MFR.Part #
TLD8S16AH
JLCPCB Part #
C19855391
Description
10uA 16V 19.7V 254A@10/1000us 26V 6.6kW@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS