TLD8S10AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TLD8S10AH
JLCPCB Part #
C3698781
Package
DO-218AB
Description
10V 11.1V 15uA 17V 388A 6.6kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS