TLD6S24AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TLD6S24AH
JLCPCB Part #
C2443614
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 118A 24V 26.7V 3.6kW 38.9V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS