TLD6S11AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TLD6S11AH
JLCPCB Part #
C2448288
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 11V 12.2V 18.2V 253A 3.6kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS