TLD6S10AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TLD6S10AH
JLCPCB Part #
C2448290
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 15uA 17V 271A 3.6kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS