TLD5S36AH
MFR.Part #
TLD5S36AH
JLCPCB Part #
C2443626
Description
3.6kW@10/1000us 36V 40V 58.1V 62A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS