TESDU24V RGG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TESDU24V RGG
JLCPCB Part #
C3709300
Package
0603
Description
10pF 24V 25V 2uA 47W@8/20us 51V 5A Bidirectional TVS 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS