TESD24VS2BT
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TESD24VS2BT
JLCPCB Part #
C2443504
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 11pF 200W@8/20us 24V 25.4V 3A@8/20us 50nA 70V ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS