T10JA06G-K
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
T10JA06G-K
Description
-55℃~+150℃ 1.1V@10A 10A 144A 5uA 800V Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS