SRAS20150
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SRAS20150
JLCPCB Part #
C3760218
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.02V@20A 100uA@150V 150V 20A 330A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS