SMF48AHRVG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF48AHRVG
JLCPCB Part #
C3713529
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+175℃ 1 1uA 2.6A 200W 48V 53.3V 77.4V TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS