SMF36AHRVG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF36AHRVG
JLCPCB Part #
C3701269
Package
SOD-123W
Description
1uA 200W 3.4A 36V 40V 58.1V TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS