SMF30AHRVG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF30AHRVG
JLCPCB Part #
C3709334
Package
SOD-123W
Description
200W 30V 33.3V 4.1A 48.4V TVS SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS