SMF17AHRVG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF17AHRVG
JLCPCB Part #
C2443421
Package
SOD-123W
Description
1 17V 18.9V 200W@10/1000us 27.6V 7.2A TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS