SMF16AHRQG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF16AHRQG
JLCPCB Part #
C2444877
Package
SOD-123W
Description
16V 17.8V 1uA 200W 26V 7.7A TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS