SMF14AHRVG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF14AHRVG
JLCPCB Part #
C2443431
Package
SOD-123W
Description
14V 15.6V 1uA 200W@10/1000us 23.2V 8.6A TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS