SMF12AHRQG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF12AHRQG
JLCPCB Part #
C2444444
Package
SOD-123W
Description
10.1A 12V 13.3V 19.9V 200W TVS SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS