SMF10AHRQG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF10AHRQG
JLCPCB Part #
C2444442
Package
SOD-123W
Description
10V 11.1V 11.8A 17V 200W TVS SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS