SMF100AHRQG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF100AHRQG
JLCPCB Part #
C2444453
Package
SOD-123W
Description
100V 111V 162V 200W TVS SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS