SMDJ78AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ78AH
JLCPCB Part #
C3702691
Package
DO-214AB(SMC)
Description
126V 23.8A 3kW 78V 86.7V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS