SMDJ64CA R7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ64CA R7G
JLCPCB Part #
C2447409
Package
SMC(DO-214AB)
Description
103V 29.1A 3kW 64V 71.1V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS