SMDJ58CA M6G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ58CA M6G
JLCPCB Part #
C2447037
Package
SMC(DO-214AB)
Description
32.1A 3kW 58V 64.4V 93.6V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS