SMDJ54AHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ54AHR7G
JLCPCB Part #
C2447468
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1 1uA 34.4A 3kW 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS