SMDJ48CA HR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ48CA HR7G
JLCPCB Part #
C484032
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 38.8A 3kW 48V 53.3V 77.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS