SMDJ45CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ45CAH
JLCPCB Part #
C3702323
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 3kW 41.3A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS