SMDJ40AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ40AH
JLCPCB Part #
C3710064
Package
DO-214AB(SMC)
Description
2uA 40V 44.4V 46.5A 5kW@10/1000us 64.5V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS