SMDJ33CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ33CAH
JLCPCB Part #
C3711147
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 33V 36.7V 3kW 53.3V 56.3A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS