SMDJ30CAHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ30CAHR7G
JLCPCB Part #
C2448721
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 62A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS