SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C3719526
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 62A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS